O NÁS

Internetový obchod TERiNY.CZ se od roku 2010 specializuje na gastronomické speciality, zejména francouzské husí a kachní foie gras od rodinné firmy GODARD z Périgordu, jejímž jsme výhradním zástupcem, lanýže Chambon&Marrell, masové teriny C.Boucheron, růžové sušenky FOSSIER, holandské sýry, francouzské uzeniny, italské olivové oleje a balzamikové octy, francouzské okurky, čokolády a další pochutiny. Veškerý sortiment včetně nabídky špičkových vín, dárkových balíčků a firemních košů naleznete v naší vzorkovně Schnirchova 5 (roh Schnirchovy a Šternberkovy 14), Praha 7.

Kromě gastronomických specialit sami dovážíme vína z několika významných regionů Francie, Itálie, Německa a v kooperaci s dalšími dovozci pokrýváme širokou škálu vín z celého světa i tuzemska. Pravidelně se zúčastňujeme prestižní soutěže Prague Wine Trophy, kde jsme získali řadu ocenění. Celkovou nabídku vín ze všech významných regionů naleznete na stránkách WiNEZ.CZ. Oba obchody provozuje společnost WiNE´Z s.r.o. se sídlem v Roztokách u Prahy.

Kvalitu všech dodavatelů průběžně ověřujeme a našim klientům dodáváme pouze produkty špičkové kvality. I když jsme na internetu, nejsme nejlevnější a ani nechceme být.

Naším heslem je Vynikající kvalita za přiměřenou cenu, individuální služby zákazníkům, žádné kompromisy. Díky tomu se nám daří získávat klienty z řad firemních zákazníků, kterým dodáváme dárkové koše v mnoha variacích.

 

Bc. Richard NEUMAN, jednatel společnosti

WiNE´Z s.r.o.